moje plany na badanie kosmosu

tutaj prezentujemy dokumentacje techniczną potrzebną przy wykonywaniu modeli rakiet
rakietowiec12345
*
Posty: 12
Rejestracja: czwartek, 15 mar 2012, 12:28
Lokalizacja: pustelnik/warszawa

moje plany na badanie kosmosu

Post autor: rakietowiec12345 »

Witam,
przedstawie wam moje plany na badanie kosmosu. Jeśli się podoba to spoko, jeśli nie krytykujcie komentarzami nie obrarzę się.Jak narazie robiłem testy z rakietami elnik. Moja pierwsza to elnik1 była słaba bo wodna tak jak elnik4. Elnik2 miał 1m i 50cm wysokości na popularny karmelek. Elnik 5 się rozwalił 15sek po starcie. elnik6 na alknom 3 wybuchł przy starcie. Elnik 7 był najlepszą rakietą lecz bez spadochronu na saletrę z cukrem. Teraz planuje 2 członową elnik9 i elnik10 3członowa ale to tylko plany z elnik 9 i 10 .Pózniej będe robił mini wachadłowce klon. Narazie mam 1.Jeśli chodzi o rakiety następcami rakiet elnik będą rakiety indagator (z jezyka łać. badacz) :grin: Jeszcze na koniec się tak wogóle przedstawię ma na imię Łukasz Książek mam lat9 i pochodzę z Pustelnika wsi niedaleko warszawy. :mrgreen:
Ostatnio zmieniony poniedziałek, 16 kwie 2012, 14:30 przez rakietowiec12345, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Tofifi
PROFI
Posty: 828
Rejestracja: niedziela, 30 sty 2011, 18:31
Lokalizacja: Białystok

Re: moje plany na badanie kosmosu

Post autor: Tofifi »

Czy możesz pisac nieco staranniej? Twoje zdania sa chaotyczne bez sensu... trudno się to czyta
Skiba
***
Posty: 128
Rejestracja: środa, 15 lut 2012, 18:44

Re: moje plany na badanie kosmosu

Post autor: Skiba »

Przedstaw w punktach swoje rakiety najlepiej. I jak możesz opisz je jak najstaranniej.
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w pisania postu. Nie może on służyć przeciwko niemu w żadym innym następującym po tym terminie. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny.
Awatar użytkownika
ArturroKRK
Podniebny Filmowiec
Podniebny Filmowiec
Posty: 381
Rejestracja: poniedziałek, 4 kwie 2011, 12:32
Lokalizacja: Kraków , Łagiewniki

Re: moje plany na badanie kosmosu

Post autor: ArturroKRK »

rakietowiec12345 pisze: jeszcze na koniec się tak wogóle praedstawię ma na imię Łukasz Książek mam lat9
Witam. Z całym szacunkiem, prosiłbym by na forum wypowiedział się Twój opiekun ( jeśli takowy jest , i wie o Twoim hobby) . Z racji młodego wieku , uważam że niektóre informacje powinna wysłuchać jedynie osoba dorosła, posiadająca zdrowy rozsądek. Gratuluje zaangażowanie, jednakże warto pamiętać, że konstruowanie rakiet i silników to nie zabawa, i trzeba zachować wszelkie środki ostrożności.

Mam nadzieję że wszystko z Twojej strony odbywa się pod opieką osoby dorosłej i za jej zgodą.
rakietowiec12345
*
Posty: 12
Rejestracja: czwartek, 15 mar 2012, 12:28
Lokalizacja: pustelnik/warszawa

Re: moje plany na badanie kosmosu

Post autor: rakietowiec12345 »

Siema, będę ładnie pisał i moje hobby są kontrolowane przez osoby dorosłe. Pasuje?
ODPOWIEDZ