Pegasus III E Genesis-3 lot myszy:)

Piszemy tylko o własnych konstrukcjach modeli - ale nie o silnikach!
Homik
***
Posty: 67
Rejestracja: niedziela, 30 sty 2011, 18:30
Lokalizacja: Mama mówi że z kapusty
Kontakt:

Post autor: Homik »

ja bym dał z 5 diod hmmm słuzby państwowe na naszym forum nono nieładnie chyba chcą zrobić V2.

Jak nie chcesz jej tak daleko szukać to daj albo mały spadochron ale wtedy może być za mały jak przesadziś i nic nie da ja bym dał w twoim przypadku taśme hamujacą pozdro dla wszystkich i oczywiście ja bym dał brzęczyk taki mały od budzika niech brzęczy będzie ci ją lepiej zlokalizować jeszcze polecam jak wpadnie w haszcza i diody zasłonią liscie to nie będzie jej widać a tak ją usłyszysz :roll:
Gość

Post autor: Gość »

Ponąć forum o piro i modelarstwie itp. są monitorowane przez policje czy coś tam Obrazek



taśma chamująca niewiem niewiem jeśli waży więcej niż 300g ( rakieta z wyposażeniem) to z taśmo grzmotnie pożądnie o ziemie (chyba) :wink:
Homik
***
Posty: 67
Rejestracja: niedziela, 30 sty 2011, 18:30
Lokalizacja: Mama mówi że z kapusty
Kontakt:

Post autor: Homik »

Może kogoś z was to zainteresuje i sobie kupi
Gość

Post autor: Gość »

jA nierozumiem po co kupywać jak samemu zrobić jest taniej i ee i taniej :P a trudne to nie jest Obrazek
Homik
***
Posty: 67
Rejestracja: niedziela, 30 sty 2011, 18:30
Lokalizacja: Mama mówi że z kapusty
Kontakt:

Post autor: Homik »

No pewnie że lepiej zrobic samemu taniej to wiem ale czy bezpieczniej??
Gość

Post autor: Gość »

służby bezpieczeństw..w koncu mamy kaczyzm, itd, kto wie. w Ramzesie wykorzystam taśmę hamującą, diody wezmę z zapalniczek będzie najprościej, każda ma własne źródło zasilania i są w miare spójne pod względem konstrukcyjnym. już "mam plana" na Ramzesa IV... metrowa rakieta sr własny, dwuczłonowa, człon drugi bezwładniościowy, stopień I ze spadochronem, II z taśmą hamującą.
Gość

Post autor: Gość »

i co z tego ?? :D dawaj je tu :lol:
Homik
***
Posty: 67
Rejestracja: niedziela, 30 sty 2011, 18:30
Lokalizacja: Mama mówi że z kapusty
Kontakt:

Post autor: Homik »

Ale mają ci ludzie problemy dawaj te filmy i tyle
Gość

Post autor: Gość »

http://rapidshare.de/files/26233606/Peg ... E.AVI.html



wczoraj osobiście rzuciłem filmik, taki mi adres wysłali.



dla zainteresowanych dane Pegasusa IIIE Genesis:



korpus podstawowy:500 mm



Kapsuła Genesis wraz ze stozkiem:240 mm



średnica pcv:35 mm



średnica kapsuły:60 mm



wysokość ogólna:740 mm



srednica spadochronu: 260 mm (na spadochronie powróciła tylko kapsuła, "rakieta nośna" opadła swowodnie.



Lot odbył się na silniku fabrycznym E 35-5 (ze względów bezpieczeństwa)
Gość

Post autor: Gość »

No, ale wiesz... W końcu jaką groźną broń z tego można zrobić... Ktoś zrobił "bombę" z 200g saletry z cukrem w aluminiowej puszce i to wysadził... Co za nieodpowiedzialny typ... "A gdyby zastosował korpus z wymuszoną fragmentacją?! A gdyby zamiast saletry załadował trotyl?! Przecież w miejscu w którym to detonował mógł się ktoś opalać. No, a poza tym skoro zrobił coś takiego, to na pewno terrorysta. Za jakiś czas wysadzi sklep osiedlowy, później hipermarket, potem jakąś ambasadę. I III WŚ gotowa. A wszystko to przez forum pirotechniczne!!!"

Spiralę paranoi nakręcają nasi wspaniali dziennikarze, którzy nie mają o czym pisać, ludzie z ugruntowaną postawą "obywatelską", albo niektórzy funkcjonariusze, jak trzeba się czymś zająć, a nie ma czym... Równie idiotyczny tekst, jak ten wymyślony przeze mnie widziałem kiedyś w "Fakcie", czy tego typu opiniotwórczym tytule, który miałem nieszczęście czytać. Coś o zabójczych śmietnikach, beczkach, czy czymś takim... W każdym razie tyczyło się pirotechniki.
ODPOWIEDZ