Zawody w klasie S1-D na FM 2013

Zapraszamy do sprawdzenia swoich sił
Awatar użytkownika
sław
Modelarz FAI
Posty: 71
Rejestracja: czwartek, 7 mar 2013, 23:58

Re: Zawody w klasie S1-D na FM 2013

Post autor: sław »

Cześć Paul.
Na dzień dzisiejszy sprawa wygląda tak,że żadne dodatkowe klasy poza pucharowymi nie są wpisane do programu zawodów.
Po rozmowach z władzami i organizatorami było zielone światło.Osobiście jednak przystopowałem troszeczkę po wypadku u Piotra Sornowskiego,który również był zainteresowany rozwojem tej klasy.
Na dzień dzisiejszy planuję coś wystrzelić z altimetrem i zainteresować towarzystwo.Jak byś był chętny trochę mi w tym pomóc to bym był wdzięczny.
A poza tym miałbyś okazję spotkać się z silną grupą krakowską PTR-u ,no i,może wspólnie propagować DUŻE.
Pozdrawiam "S"
Paul
Supersonic PROFI
Posty: 937
Rejestracja: niedziela, 30 sty 2011, 18:30
Lokalizacja: Luedenscheid

Re: Zawody w klasie S1-D na FM 2013

Post autor: Paul »

Witam,
A jaki termin wchodzi w rachube ?
Zawody w Krakowie w dniach 31.05 - 01.06 sa rozgrywane bez klasy S1.
Klasa S1 z tego co widze jest dopiero pod koniec czerwca w Lisich Katach.
Ten termin ale odpada, gdyz w tym terminie konczy sie moja wycieczka rowerowa.

Pozdrawiam
Paul
Awatar użytkownika
sław
Modelarz FAI
Posty: 71
Rejestracja: czwartek, 7 mar 2013, 23:58

Re: Zawody w klasie S1-D na FM 2013

Post autor: sław »

Oczywiście Kraków. Inaczej ciężko by Ci było odwiedzić kolegów z tego miasta.Sobota raczej odpada,ale w niedzielę można coś puścić zwłaszcza,że bywa tam dość zróżnicowane,okoliczne,towarzystwo międzynarodowe.Dobry moment na propagowanie.
W Lisich Kątach to zupełnie inna bajka,tam jest S1B,latanie na dwa stopnie 400-550m,frekwencja bez porównania mniejsza(kilku kolesi z Polski) no i propaganda znikoma.
Pozdrawiam "S"
Sw21
***
Posty: 126
Rejestracja: piątek, 6 gru 2013, 20:33
Lokalizacja: Kraków

Re: Zawody w klasie S1-D na FM 2013

Post autor: Sw21 »

Może nie jestem modelarzem fai,ale skoro zawody będą w Krakowie to istnieje możliwość;że sobie je pooglądam.
Pozdrawiam!Aleksander
mag
Nowy
Posty: 1
Rejestracja: środa, 27 lut 2019, 13:23

Re: Zawody w klasie S1-D na FM 2013

Post autor: mag »

Adam pisze: poniedziałek, 8 kwie 2013, 15:48 Witam!
Jest rura aluminiowa 60x3 (60 zewnętrzna i 3 ścianka) ale nie we wszystkich sklepach, ja zamawiałem sobie "sztangę" 4 metry...
Pozdrawiam!
Dlatego takie rury to tylko w hurtowni: http://www.pkmet.pl/oferta-handlowa/pre ... niowe.html
ODPOWIEDZ