kilka pytan

czyli zaczynamy zabawę!
Gość

kilka pytan

Post autor: Gość »

Hey

Jestem nowy i chciałem sie dowiedzieć conieco.

1. Mam saletre potasowa z ogrodniczego ktora zawiera 46%(K2O) i 13%(N)

2. Pierwsza i jak narazie jedyna maja mieszanka jest KNO/3 i cukier prosze o podanie jakis innych dosc łastwych mieszanek.

3. Czy cukier jest dobrym produktem spalania, i czym mozna go zastapic

4. Zamierzam zrobić troche aluminium do mieszanki ale niewiem czy ten sposob jest dobry: Do mlynka od kawy wkladam paski aluminium i zaczynam mielic na pyl jak skoncze w jakiejs misce zalewam rozpuszczalnikiem by zszedl lakier z foli (co slyczalem ze wlasnie na niej jest i w ten sposob sie latwo jej pozbyc) a potem tylko wysuszyc.
Awatar użytkownika
PINOT
PROFI
Posty: 352
Rejestracja: niedziela, 30 sty 2011, 18:30

Re: kilka pytan

Post autor: PINOT »

Słaby pomysł - wyjdzie ci marne coś, zużyjesz czas i rozpuszczalnik. Nie uzyskasz efektu. Skoś starym lub sąsiadom trawnik a za zarobione kup sobie zawodowy, powtarzalny proszek aluminiowy w ilosci 100 gram ze sklepu internetowego.
Awatar użytkownika
andżej
Supersonic PROFI
Posty: 444
Rejestracja: niedziela, 30 sty 2011, 18:30
Lokalizacja: Rumia
Kontakt:

Post autor: andżej »

A jak już zarobisz kasiorę to wpłać 10zł na cel charytatywny za karę, że bez pytania zrobiłeś sobie emblemat z kadru mojego filmu o Chucku Norrisie :lol: :lol: :lol:

A może Kolega chce się pode mnie 8) podszyć :?:
Awatar użytkownika
jaskiniowiec
Administrator
Posty: 2379
Rejestracja: niedziela, 30 sty 2011, 18:30
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: jaskiniowiec »

Zaiste, a wydawało mi się, że skądś znam ten avatar. raven 91a, chcesz mieć fajny avatar, to wybierz sobie jakieś zdjęcie, poproś autora o zgodę i z tego się zrobi avatar. Co do reszty, nie mam co pisać, Pinot wszystko wyjaśnił. Od siebie dodam, że najlepiej na początek, to trzymaj się jednego składu. Polecam glukozę i saletrę.
ODPOWIEDZ