Witam

Jesteś nowy? - przedstaw się...
michal07bf
Nowy
Posty: 6
Rejestracja: środa, 29 lip 2015, 17:35
Lokalizacja: Kraków

Witam

Post autor: michal07bf »

Witam wszystkich forumowiczów!

Mam na imię Michał i pochodzę z Krakowa.
Już od dłuższego czasu nosiłem się z zamiarem zarejestrowania na forum.
Wasze forum odnalazłem jakiś czas temu po tym jak przy przeprowadzce w ręce wpadła mi zakurzona dobrze Wam znana książka pt "Młody modelarz rakiet" - książka ta towarzyszyła mi chyba przez pół szkoły podstawowej kiedy najlepszą formą zabawy były eksperymenty z saletrą i cukrem pudrem :smile:
Chętnie bym wrócił do hobby związanego z rakietami, przynajmniej na początku zajmując się
tematami związanymi z tym co jest moją pasją oraz wykonywanym zawodem, czyli elektroniką.
Dajcie znać czy macie może zapotrzebowanie/pomysły na jakieś urządzenia niezbędne w arsenale rakieciarza - może trzeba otworzyć osobny temat a może już taki gdzieś istnieje?

Pozdrawiam,
Michał
stary Leszek
****
Posty: 183
Rejestracja: sobota, 6 kwie 2013, 12:34

Re: Witam

Post autor: stary Leszek »

Jak trafiłem na Nasz Portal To przez dłuższy czas czytałem zamieszczane
tu posty. Sporo się dowiedziałem i mam nadzieje, że dzięki temu nie
zadałem kolegom kilku "dziwnych "pytań.
Poczytaj trochę, zobaczysz co się tu dzieje i może sam podsuniesz
nam jakieś ciekawe pomysły.

A teraz witaj na pokładzie.
Awatar użytkownika
jaskiniowiec
Administrator
Posty: 2379
Rejestracja: niedziela, 30 sty 2011, 18:30
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Witam

Post autor: jaskiniowiec »

Spoko, dla elektronika to duże pole do popisu. Np nie mamy np skutecznego i taniego radionamiaru. Takiego dla wszystkich....
michal07bf
Nowy
Posty: 6
Rejestracja: środa, 29 lip 2015, 17:35
Lokalizacja: Kraków

Re: Witam

Post autor: michal07bf »

Dzięki za odpowiedzi!
Na pewno będę śledził i czytał wiele tematów. Tak jak kolega mówi, pomysły z czasem się same pewnie pojawią w trakcie eksploracji forum :smile:
Temat radionamiaru jest bardzo interesujący - pare dni temu czytając tutaj wątek "LRE 2015" trafiłem na stronę firmy "Space Forrest", na której troszkę poczytałem o ich pracach nad radiolokacją.
Chętnie ten temat zgłębie i może w niedalekiej przyszłości zacznę się udzielać na ten temat na forum.

Pozdrawiam,
Michał
Awatar użytkownika
rafciodz
****
Posty: 1237
Rejestracja: niedziela, 30 sty 2011, 18:31
Lokalizacja: Gdynia

Re: Witam

Post autor: rafciodz »

Cześć. Jak wnikniesz w temat elektroniki to możesz " nigdy nie zdążyć" zrobić własnego modelu :). Oprócz radionamiaru jest pełno innych pomysłów na wyposażenie rakiety. Można całość podzielić na kategorie: Bezpieczeństwo i Zabawa/Nauka. Ale powoli mamy czas. Witaj na pokładzie.
Free Your Mind
michal07bf
Nowy
Posty: 6
Rejestracja: środa, 29 lip 2015, 17:35
Lokalizacja: Kraków

Re: Witam

Post autor: michal07bf »

Dzięki :) Będę miał to na uwadze :)
ODPOWIEDZ