Witam

Jesteś nowy? - przedstaw się...
Awatar użytkownika
Daniel
***
Posty: 140
Rejestracja: niedziela, 30 sty 2011, 18:32
Lokalizacja: Częstochowa

Witam

Post autor: Daniel »

Witam

Mam na imię Daniel i jak pewnie niektórzy zauważyli egzystuję na forum już od jakiegoś czasu. Wróciłem po dość długiej przerwie i mam nadzieję wreszcie wysłać coś w powietrze. Mam lat 17, a niedługo już 18. Uczęszczam do drugiej klasy technikum, Technicznych Zakładów Naukowych w Częstochowie,(nie polecam :mrgreen: ) na profil mechanika lotniczego, aczkolwiek moim celem jest kiedyś zasiąść za sterami samolotu wojskowego :D Moim największym hobby jest modelarstwo wszelkiej maści, głównie redukcyjne, ale od niedawna bawię się też w rozbijanie zdalnie sterowanego śmigłowca 450. Kolejnym hobby jest elektronika, głównie idę w kierunku programowania mikro kontrolerów Atmega (Bascom póki co) co prawda zacząłem się tym interesować niedawno ale mam nadzieję że w mojej pierwszej rakiecie poleci już mój altimetr, prosty bo prosty ale zawsze swój :)
W gimnazjum interesowałem się też chemią, głównie materiałami wybuchowymi i mieszaninami pirotechnicznymi które testowaliśmy pod gabinetem pani dyrektor by pokazać jakich zdolnych ma uczniów :twisted:
Od jakiś 2 tygodni jestem też członkiem PTR z czego strasznie się cieszę ! :twisted: Moim marzeniem jest budowa silnika rakietowego na paliwo ciekłe (hno3 + etanol) który od jakiegoś czasu z pomocą nauczycieli jak i książek powoli sobie projektuję, oraz chciałbym wreszcie zakupić małą tokarkę by móc bawić się w to bez ograniczeń.
No to tyle ode mnie, mam nadzieję że uda mi się coś wnieść do tego forum jak również i wiele się dowiedzieć :wink:
ODPOWIEDZ