Tutaj możemy sie przywitać

Jesteś nowy? - przedstaw się...
Gość

Kolejny amator rakieciarstwa...

Post autor: Gość »

Witam :)



Jestem Kuba, mieszkam w podwarszawskim Wołominie, i interesuje się rakietnictwem, no kilkam miesięcy. Mam 14 lat, i niektórzy już po tym mogą poznać, że nie znam rzadnych tajników rakieciarstwa, ani, że nie jestem w tym temacie super doświadczony i wyspecjalizowany.

Zaczynam swoją przygodę z rakietnictwem, a może sie wydawać że 14 latek nie zna się na bezpieczeństwie, bo liczy sie ryzyko. Nie, dbam o bezpieczeństwo jak najbardziej, i trzymam sie wszystkich zasad tego dotyczących :wink:



Za sobą mam jedną niestety nieudaną próbę silnika rakietowego, ale już wyciągnąłem wnioski z tego i następny projekt będzie lepszy :)



A jeśli chodzi o starty rakiet, to mam dwa udane, coprawda rakiety kupnej "Apacz" , ale że nigdy nie miałem styku z latającą rakietą, wolałem mieć pod ręką przykład dobrej, prostej, niezawodnej rakiety, która wzbije się w "przestworza" :)



A w tej chwili, jakie mam cele??

Oczywiście głównym jest frajda, a po tym, chce zbudować silnik, żaden sportowy, super wypasiony, poprostu żeby działał, no i rakietę własnej konstrukcji, tak samo, żadna wypasiona, poprostu, żeby robiła to co powinna robić zwykle rakieta, czyli nie "ganiała krety" tylko przecinała przestworza :P

Może jak już będe bardziej doświadczony w tej materii, to spróbuje zbudować rakietę dwustopniową, chodź nie spodziewam sie tego w mojej najbliższej, i tej trochę dalszej przyszłości :)

Nawet zrodził się w mojej głowie pewien pomysł, ale narazie wole zaopatrzyć się w potrzebną mi wiedzę, bo jeszcze palnę coś głupiego :)



To tyle co się mnie tyczy, pozdrawiam wszystkich rakieciarzy! :)
Homik
***
Posty: 67
Rejestracja: niedziela, 30 sty 2011, 18:30
Lokalizacja: Mama mówi że z kapusty
Kontakt:

Tutaj możemy sie przywitać

Post autor: Homik »

Witam was wszystkich zachęcam do rozpwszechniania linka do naszego forum http://www.nieboloty.fora.pl zapraszamy do zadawania pytań napewno zawsze ktoś na nie odpowie. Mój numer gg:440220 Email:homik4@tlen.pl

Pozdrowienia administracja forum
Gość

Post autor: Gość »

Witam wszystkich bardzo serdecznie!



Normalnie jestem urzytkownikiem forum.vmc.org.pl ale stwierdzilem ze milo bedzie stworzyc forum rakietowe (szczegulnie, ze to na vmc kuleje) Jeszcze raz pozdrawiam wszystkich!



Erajer



PS.: Przepraszam za brak polskiej czcionki ale jest ona dla mnie nie osiagalna :(
Gość

Post autor: Gość »

Witam no wiec ja jestem uzytkownikeim piroportalu



i radzil bym pzenies forum puki jeszcze sie nie rozroslo :)

polecam: http://createphpbb.com/ sam mam tam forum i jestem baaaardzo zdowlony sa zabezpieczenia anty spamowe i co najwazniejsze mam pełna kontrole nad forum

jest tam oczywiscie wersja polska



http://s8.createphpbb.com/phpbb/new_forum.php
Homik
***
Posty: 67
Rejestracja: niedziela, 30 sty 2011, 18:30
Lokalizacja: Mama mówi że z kapusty
Kontakt:

Post autor: Homik »

Nie rozumie czemu miał bym przenosić forum :roll: przecież tu też mam pełną kontrole nad wszystkim :twisted: Forum śmiga jak narazie bardzo szybko i jest wogule git narazie zostaniemy tu jak by coś to kiedyś wykupie licencje na swoje forum ale to dopiero jak forum sie bardziej rozwnie :wink:
Gość

Post autor: Gość »

narazie tak ale ja np. maila z linkiem aktywacyjnym dostalem po 4h

wykupienie serwera i tam zalozenie forum to jest najlepsze rozwiazanie ale jak juz to forum sie rozwinie to jak pzeniesiesz posty ?? teraz puki ich nie ma za duzo to mozna zrobic

a co do kontroli to zdajie sie ze opcja "ignoruj styl uzytkownika" jest aktywna i nie da sie jej wyloczyc prawda ??:wink:
Gość

Post autor: Gość »

Witam

Przybyłem tutaj z forum.pirotechnika.one.pl.

Niech moja wiedza wam służy :)
Gość

Post autor: Gość »

Znam cie Iwan.
Gość

Post autor: Gość »

Witam wszystkich. Moja babićka jak i ja pochodzi z piroportalu. Widzę, że mamy na tym forum Iwana i Ksarda :D to dobrze, forum się rozkręci, a życzę wam tego :) Za pare lat będe mógł się poszczycić, że jestem jednym z pierwszysch(trzecim bodajże) użytkowników tego forum....Czasami może coś skrobnę, ale bardziej(czyt. 90%) zajmuje się pirotechniką widowiskową.
Gość

Post autor: Gość »

Ja przybyłem z Chemika ale na iinnych forach jestem mniej czy więcej znany (3 czy 4 ) może dzięki temu forum dokończe swój model :wink:
ODPOWIEDZ