ESERO

stansz
****
Posty: 317
Rejestracja: poniedziałek, 18 lut 2019, 11:13
Lokalizacja: Białystok

ESERO

Post autor: stansz »

Witam . -może nie w tym wątku
POSTARAM SIĘ ZAREKLAMOWAĆ PRZYSTĄPIENIE DO PROGRAMU AMBASADORA KOSMICZNEGO ESERO.
strona - http://esero.kopernik.org.pl/zostan-amb ... ro-polska/

Nazywam się Zbigniew Staniszewski jestem członkiem w PTR ,a przez rok byłem ambasadorem w ESERO
-a to urywek z oferty ESERO - CNK:
Od dwóch lat prowadzimy program ambasadorski. W tym czasie współpracowały z nami osoby czynnie zaangażowane w edukację oraz zwycięskie zespoły w konkursie CanSat, które mogły podzielić się swoimi doświadczeniami. Ambasadorzy i ambasadorki, wsparci o wiedzę i materiały ESERO, upowszechniali edukację kosmiczną ze swojej perspektywy, w społecznościach lokalnych, na wydarzeniach w Polsce, a także za granicą.
inżynier STEM Białystok
Zbych Staniszewski
stansz
****
Posty: 317
Rejestracja: poniedziałek, 18 lut 2019, 11:13
Lokalizacja: Białystok

reklama ambasadora ESERO - Festiwal Meteor 2019

Post autor: stansz »

No witam. Czy nie ma zainteresowanych z PTR poprowadzeniem zajęć Ambasadora Kosmicznego ESERO ?
Na roczne działanie dofinansowują kwotą około 2000 . Wspomaga to działanie rakietowe.
-a tu zajawka.

Do 28 sierpnia 2019 r. trwa rekrutacja do trzeciej edycji Programu ambasadorskiego, którego celem jest wspieranie projektów naukowych i wydarzeń o tematyce kosmicznej, realizowanych przez środowiska edukacyjne. Inicjatywa ta pomaga też dzieciom i młodzieży rozwijać pasje w obszarze STEM. Zapraszamy do rekrutacji edukatorów i edukatorki, którzy już realizują lub chcieliby w roku szkolnym 2019/2020 zacząć organizować aktywności związane z tematami kosmicznymi
inżynier STEM Białystok
Zbych Staniszewski
Awatar użytkownika
Vigoniusz
****
Posty: 220
Rejestracja: środa, 20 cze 2018, 15:49
Lokalizacja: Kraków

Re: ESERO

Post autor: Vigoniusz »

Ja się na pewno zgłoszę, chociaż bardziej z ramienia Obserwatorium Astronomicznego w Radomyślu Wielkim w którym jestem jednym z opiekunów, ale jakbym się dostał to jak najbardziej o PTR nie zapomnę :)
Space is hard.
ODPOWIEDZ