Podkowa Leśna, Brwinów, Milanówek zapraszają

Hack
******
Posty: 98
Rejestracja: niedziela, 30 sty 2011, 18:30

Podkowa Leśna, Brwinów, Milanówek zapraszają

Post autor: Hack »

Najprawdopodobniej 11 czerwca organizowana jest największa impreza kulturalna 3miasta ogrodów. Organizator zaprasza do otwarcia stoiska "rakietowego" i zapewnia według potrzeb potrzebne komponenty do zorganizowania stoiska: namioty, krzesła, stoły, energię elektryczną i tym podobne. Być może zorganizuje więcej potrzebnych rzeczy o ile zajdzie się ktoś chętny do wzięcia udziału w tej imprezie. Należy dać znać o potrzebach. Jeśli będzie zainteresowanie se strony PTR u czy innych entuzjastów rakietnictwa proszę dać znać w tym temacie lub na PW. Pozdrawiam i zachęcam, to ważna impreza na tym podwarszawskim terenie i odwiedzają ją różne "osobowości". Moim zdaniem promocja w tym miejscu jest bardzo dobra.

Sprawa wynikła przypadkowo, zapytałem o zajęcia modelarskie a Pani Dyrektor wykazała zainteresowanie tematem.

pozdrawiam
Awatar użytkownika
Piotrek
Podniebny Filmowiec
Podniebny Filmowiec
Posty: 235
Rejestracja: poniedziałek, 26 gru 2011, 15:28
Lokalizacja: Rzeszów, Chotyłów

Re: Podkowa Leśna, Brwinów, Milanówek zapraszają

Post autor: Piotrek »

Jak będzie wyglądać kwestia dojazdu? Nie chce na chwile obecną nic obiecywać ale myślę, że prawdopodobnie ja będę mógł się pojawić.
Hack
******
Posty: 98
Rejestracja: niedziela, 30 sty 2011, 18:30

Re: Podkowa Leśna, Brwinów, Milanówek zapraszają

Post autor: Hack »

Powstaje pytanie skąd? Jak zazwyczaj wygląda transport kiedy organizujesz warsztaty? Bardzo byś się tam przydał.
Awatar użytkownika
Piotrek
Podniebny Filmowiec
Podniebny Filmowiec
Posty: 235
Rejestracja: poniedziałek, 26 gru 2011, 15:28
Lokalizacja: Rzeszów, Chotyłów

Re: Podkowa Leśna, Brwinów, Milanówek zapraszają

Post autor: Piotrek »

Podkowa Leśna, Brwinów, Malinówek, gdzie konkretnie będą warsztaty? Jeśli miałbym dojechać to najprawdopodobniej dojechałbym pociągiem, o ile dobrze się zorientowałem to w Brwinowie jest dworzec PKP, to znacznie ułatwia sprawę. Ze swojej strony na warsztatach mógłbym zaprezentować 3 rakiety z serii Lutnia (2 rakiety poddźwiękowe i jedna supersoniczna), oraz sondę stratosferyczną. Zabrałbym ze sobą kilka lub kilkanaście modeli do sklejania. Mogłoby być ciekawie :) Jednak jeszcze raz chciałbym podkreślić, na chwile obecną niczego nie moge obiecać.
Hack
******
Posty: 98
Rejestracja: niedziela, 30 sty 2011, 18:30

Re: Podkowa Leśna, Brwinów, Milanówek zapraszają

Post autor: Hack »

W piątek zadzwoni do mnie organizator i przekażę wstępną chęć z Twojej strony. Impreza w Podkowie Leśnej. Tam jeździ WKD ka, bardzo dobrze skomunikowany rejon i myślę, że organizator będzie pomocny w kwestiach transportu. Ustalę i napiszę oraz podam kontakt.
Cieszę się, że zaistnieje stoisko rakietowe w tym rejonie.
Hack
******
Posty: 98
Rejestracja: niedziela, 30 sty 2011, 18:30

Re: Podkowa Leśna, Brwinów, Milanówek zapraszają

Post autor: Hack »

Jak widać organizator nie był zorganizowany. Nie odezwał się nikt i więcej o takiej propozycji nie napiszę traktując to jako "spam". Dziękuję Piotrkowi za chęć uczestnictwa.
ODPOWIEDZ