miejsce do odpalania rakiet w pobliżu Warszawy

mietek
*
Posty: 10
Rejestracja: poniedziałek, 20 paź 2014, 21:15

miejsce do odpalania rakiet w pobliżu Warszawy

Post autor: mietek »

Próbowałem szukać w google ale za bardzo nic nie znalazłem. Poszukuje miejsca do odpalania rakiet w pobliżu Warszawy. Będę wdzięczny za pomoc.

Wiem wystarczy pole z dala od budynków, itd. Ale może jest jakieś miejsce gdzie można kogoś spotkać o podobnych zainteresowaniach. Wcześniej odpalałem niedaleko lotniska modelarskiego Koczargi. Ale tam blisko do Kampinowskiego Parku i trochę obawiałem się że możne opadającą rakietę na spadochronie znieść nad las.


Dzięki za informacje

Pozdrawiam

Mietek
Awatar użytkownika
Adi-Ozo
Podniebny Filmowiec
Podniebny Filmowiec
Posty: 99
Rejestracja: piątek, 16 wrz 2011, 23:48

Re: miejsce do odpalania rakiet w pobliżu Warszawy

Post autor: Adi-Ozo »

Witam,
w zeszłym roku podczas spotkania u znajomych odpaliłem dwie rakiety w okolicach Izabelina. Oklice Lipkowskiej Wody.
Zależy co chcesz odpalać, jak na RDM to kiepsko to widzę, ale do klasy G można uderzać.
Jedna dotarła o pułapu ok 140 metrów, wylądowała ok 50 metrów od miejsca startu.

Minusy tego miejsca: latem komary, sporo drzewek, teren zachwaszczony/zasiany zbożem rozmaitem.
"Przemkną dni zatroskanym rojem, niebo przeszyją nowych statków trasy..."
(_[__]=====/////=====[__]_)
monotheist
Nowy
Posty: 1
Rejestracja: środa, 14 sty 2015, 09:19

Re: miejsce do odpalania rakiet w pobliżu Warszawy

Post autor: monotheist »

Hello. With all due respect, I would ask that commented on the forum your guardian (if one is, and knows about your hobbies). Because of his young age, I think that some information should only listen to an adult, having common sense. Congratulations commitment, but it is worth remembering that the construction of rockets and engines is not a game, and you need to keep all precautions.
ODPOWIEDZ