Osiemnasty piknik naukowy

Awatar użytkownika
Piotrek
Podniebny Filmowiec
Podniebny Filmowiec
Posty: 235
Rejestracja: poniedziałek, 26 gru 2011, 15:28
Lokalizacja: Rzeszów, Chotyłów

Re: Osiemnasty piknik naukowy

Post autor: Piotrek »

Witam,
Ja sie zglaszam, ja jestem chetny :) Mysle, ze nie mial bym problemu z dojazdem.
Adam
Supersonic PROFI
Posty: 395
Rejestracja: niedziela, 30 sty 2011, 18:30
Lokalizacja: Gdynia

Re: Osiemnasty piknik naukowy

Post autor: Adam »

Witam!
Adam pisze:Pewnie nie wszystkich wpuszczą...
Niestety nasze zgłoszenie na Piknik Naukowy musi zostać poprawione abyśmy zostali zakwalifikowani. Czy ktoś był kiedyś na tej imprezie i jest w stanie powiedzieć jak to mniej więcej wygląda, żeby było wiadomo jak poprawić zgłoszenie? Jakiego typu są tam pokazy, jak wygląda interakcja zwiedzających z wystawcami? Jaki jest ogólny poziom wystaw, czy to obrazowanie odrzutu wypuszczonym balonikiem czy raczej wykrywanie bozonów i łapanie neutrin?
Pozdrawiam!
Adam.
Awatar użytkownika
kniklas
Nowy
Posty: 9
Rejestracja: niedziela, 24 mar 2013, 20:56
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Osiemnasty piknik naukowy

Post autor: kniklas »

Adam pisze: Niestety nasze zgłoszenie na Piknik Naukowy musi zostać poprawione abyśmy zostali zakwalifikowani. Czy ktoś był kiedyś na tej imprezie i jest w stanie powiedzieć jak to mniej więcej wygląda, żeby było wiadomo jak poprawić zgłoszenie? Jakiego typu są tam pokazy, jak wygląda interakcja zwiedzających z wystawcami? Jaki jest ogólny poziom wystaw, czy to obrazowanie odrzutu wypuszczonym balonikiem czy raczej wykrywanie bozonów i łapanie neutrin?

Adam,

byłem kilka lat temu na pikniku, nie wiem czy się coś zmieniło od tego czasu.
Z tego co pamiętam, to raczej jest obrazowanie odrzutu wypuszczonym balonikiem.

Chętnie pomogę - przykładowo:
- mogę przejrzeć nasz wniosek i podzielić się swoimi uwagami (proszę o kopię - idealnie jeśli zawierałby informacje dlaczego i co należy zmienić - zwykle takie informacje otrzymuje się od organizatora)
- porozmawiam z osobami z CNK - jeśli z kimś coś wcześniej ustalaliśmy, to proszę o takie informacje

Do kiedy mamy dostarczyć poprawiony wniosek?

Detale możemy ustawić e-mailem.

Pozdrawiam,
Kamil
Nie ma rzeczy niemożliwch.
Adam
Supersonic PROFI
Posty: 395
Rejestracja: niedziela, 30 sty 2011, 18:30
Lokalizacja: Gdynia

Re: Osiemnasty piknik naukowy

Post autor: Adam »

Kamil masz PW.
Pozdrawiam!
Adam
Supersonic PROFI
Posty: 395
Rejestracja: niedziela, 30 sty 2011, 18:30
Lokalizacja: Gdynia

Re: Osiemnasty piknik naukowy

Post autor: Adam »

Witam!
Zgłoszenie zostało poprawione i uzupełnione przez Kamila - dobra robota, dzięki!
Obecnie przechodzi przez reewaluację, na razie czekamy na wyniki. Myślę, że mamy duże szanse.
Pozdrawiam!
Awatar użytkownika
verex
Supersonic PROFI
Posty: 742
Rejestracja: poniedziałek, 25 lip 2011, 19:38
Lokalizacja: Tczew/Kingston upon Thames
Kontakt:

Re: Osiemnasty piknik naukowy

Post autor: verex »

Cześć,

31 maja z chęcią się pojawię. Dałem info o pikniku na facebooku, być może uda się zorganizować wyjazd małą grupką z tczewskiej pracowni.


Damian
Zapukaliśmy nieśmiało do bram kosmosu...

Near Space Technologies
www.nearspace.tech
wrx
****
Posty: 227
Rejestracja: sobota, 22 lut 2014, 20:15
Lokalizacja: Siedlce

Re: Osiemnasty piknik naukowy

Post autor: wrx »

Przyjdę, ale ja bardziej "siedzę" w rakietach wodnych, także chyba nie pomogę. Jednak z chęcią wstąpię na to stoisko ( jak mi coś nie wypadnie Obrazek ).
„Wszyscy wiedzą, że czegoś nie da się zrobić. I wtedy pojawia się ten jeden, który nie wie, że się nie da, i on właśnie to coś robi” A. Einstein.
Awatar użytkownika
rafciodz
****
Posty: 1237
Rejestracja: niedziela, 30 sty 2011, 18:31
Lokalizacja: Gdynia

Re: Osiemnasty piknik naukowy

Post autor: rafciodz »

vrx napisz coś o wodnych rakietach - *osobny wątek.

Moje chłopaki "mają zlecenie" na rakietę wodno-powietrzną ;-)
Free Your Mind
Adam
Supersonic PROFI
Posty: 395
Rejestracja: niedziela, 30 sty 2011, 18:30
Lokalizacja: Gdynia

Re: Osiemnasty piknik naukowy

Post autor: Adam »

Witam!
Cytuję maila:

Szanowni Państwo, Z przyjemnością informujemy, że Zespół Programowy zakończył opiniowanie zgłoszeń piknikowych. Państwa zgłoszenie ZOSTAŁO ZAKWALIFIKOWANE do realizacji w trakcie 18. Pikniku Naukowego. Poniżej znajdą Państwo szczegóły dotyczycące przyznanego wyposażenia:
Namiot mały (18m2) 1
Namiot duży (25 m2) 0
Stoły 1
Stoliki 2
Krzesła 5
Korzystając z okazji, zapraszamy również na spotkanie organizacyjne, które odbędzie się 14 kwietnia 2014 r. o godzinie 14:00 w budynku Centrum Nauki Kopernik, ul. Wybrzeże Kościuszkowskie 20, wejście do Centrum Konferencyjnego. Na zebraniu omówimy m.in. szczegóły techniczne dotyczące organizacji wydarzenia na Stadionie Narodowym, plany rozmieszczenia namiotów oraz rozdamy Państwu plakaty promujące tegoroczny Piknik. Bardzo liczymy na Państwa obecność.

Koniec cytatu.
Udało się! Trzeba tu przede wszystkim podziękować Kamilowi za jego wkład. Bez Ciebie nas tam by nie było!
Ponieważ jest to bardzo duża impreza (organizatorzy szacują frekwencję na 140 tyś. widzów), będzie potrzeba sporo ludzi, żeby poradzić sobie z tłumem. Szacunkowo, przydałoby się z 10 osób. Proszę wszystkich o przemyślenie możliwości przyjazdu.
Robert, czy jest możliwość pożyczenia od Ciebie ciekłopaliwowca jako eksponatu?
Czy ktoś z Warszawy i okolic dałby radę wziąć udział w spotkaniu organizacyjnym?
Pozdrawiam!
Awatar użytkownika
Tofifi
PROFI
Posty: 828
Rejestracja: niedziela, 30 sty 2011, 18:31
Lokalizacja: Białystok

Re: Osiemnasty piknik naukowy

Post autor: Tofifi »

Ja potwiedzam że będe na 100%
ODPOWIEDZ